Spacer wirtualny 3D po Forcie!

Mamy dla Państwa niespodziankę. Na naszej stronie internetowej oraz pod umieszczonym na końcu posta linkiem znajduje się, właśnie udostępniony przez nas, spacer wirtualny 3D po Forcie III. Można wejść prawie wszędzie. Można klikając na pineski () dowiedzieć się więcej o danym miejscu, zobaczyć zdjęcia i dokumenty. Korzystając z Menu można zobaczyć Fort z drona, zapoznać się z kalendarium wydarzeń czy znaleźć linki do filmów o forcie. Można posłuchać lektora, który przybliża historię Fortu. Dla osób, które nie były na Forcie udostępniamy mapkę zwiedzania – zgodną ze ścieżką zwiedzania po Forcie. Spacer ma też angielską wersję językową.

Zachęcamy do odwiedzenia Fortu również w tej formie. Bardzo nam na tym zależy, bowiem ilość odwiedzin spaceru wirtualnego, będzie miarą jego sukcesu. Prosimy również o udostępnianie.

Bardzo dziękujemy Skanowanie XYZ i Heroes Brand Communication za ogrom pracy włożonej w przygotowanie spaceru. Wiemy jakie to było wyzwanie.

Dziękujemy Ministerstwo Obrony Narodowej za sfinansowanie spaceru: w ramach projektu „Fort III Pomiechówek - dawniej i dziś.

Naszym zdaniem spacer wyszedł naprawdę imponująco. Zobaczcie sami. Pospacerujcie:

http://wirtualnyspacer.forttrzecipomiechowek.org