Małe zainteresowanie szkół

Lekcja historii o Forcie III w Pomiechówku nadal cieszy się bardzo małym zainteresowaniem szkół. Aby zachęcić wszystkich niezdecydowanych nauczycieli, poniżej umieszczamy link do filmu edukacyjnego, który jest przygotowaną przez nas częściową gotowego scenariusza zajęć. Może po jego obejrzeniu (tylko 18 minut) będziemy mieli więcej zgłoszeń.  FILM: Edu: https://youtu.be/sj80LKAf_Dk

Tym szkołom, które się wyrażą zainteresowanie przeprowadzeniem lekcji o Forcie III, prześlemy dodatkowo prezentację multimedialną uzupełniającą w/w film, konspekt lekcji oraz quiz (z odpowiedziami). Szkoły które przeprowadzą lekcję historii o Forcie, mogą wziąć dodatkowo udział w konkursie z cennymi nagrodami.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt: edukacja@forttrzecipomiechowek.org lub telefon: +48 600 856 882. Warto skorzystać z gotowej, ciekawej i nowoczesnej lekcji o wyjątkowym miejscu.

Termin na złożenie prac konkursowych (udział w konkursie nie jest obowiązkowy) mija dopiero 22 listopada br. Jest jeszcze sporo czasu na przeprowadzenie lekcji i udział w konkursie.

Bardzo prosimy o przekazanie niniejszej wiadomości znanym Państwu nauczycielom i szkołom.

Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach projektu "Fort III Pomiechówek - dziedzictwo, edukacja, turystyka".